Rollinis VITAKRAFT Guinea Pig Fruit bag 7ks

Rollinis VITAKRAFT Guinea Pig Fruit bag 7ks

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a doplňky stravy
Cena:33.91 Kč

Kuličky s ovocem - doplňkové krmivo pro morčata. Vhodné jako pamlsek pro Vašeho domácího mazlíčka.  Krmný návod: podávejte 1 kuličku každý druhý den. Složení: obiloviny, vedlejší produkty rostlinného původu, ovoce (5%), cukr, zelenina, pampeliška (1,2%), med. Jakostní znaky: proteiny 8,7%, vlhkost 12%, oleje a tuky 2,9%, hrubé popeloviny 2%, vláknina 4%, vápník 1,22%, fosfor 0,51%, vitamín C 384 mg / kg.


 • Chinchilla Calci Fit VITAKRAFT 31tablet
  Chinchilla Calci Fit VITAKRAFT 31tablet

  Vitamínové tablety pro činčily - doplňkové krmivo pro činčily. Dávkování: přidávejte podle velikosti zvířete 1/2-1 rozdrolenou tabletu denně do hlavního krmiva...

  68.70 Kč
 • VITAKRAFT Vitamin C 10ml
  VITAKRAFT Vitamin C 10ml

  Kapky s vitaminem C pro hlodavce - doplňkové krmivo. Kapky s vitamínem C podporují imunitní systém a pokrývají nedostatek vitamínu ve stravě. Jsou důležité hlavně pro..

  81.74 Kč
 • Kracker VITAKRAFT Rabbit Vegetables Nuss Fruit 3ks
  Kracker VITAKRAFT Rabbit Vegetables Nuss Fruit 3ks

  Tyčinky s ořechy, zeleninou a lesními plody pro zakrslé králíky - doplňkové krmivo. Speciální tyčinky vhodné na hlodání a jako pamlsek, či doplněk k běžné..

  68.70 Kč
 • Tyčinky VERSELE-LAGA Crispy Mega s bylinami pro králíky a činčily 140g
  Tyčinky VERSELE-LAGA Crispy Mega s bylinami pro králíky a činčily 140g

  Tyčinky s bylinami - 2 ks - doplňkové krmivo pro králíky a činčily. Krmný návod: umístěte do klece a nechte volně k dispozici. Složení: obiloviny, semena, pekařské..

  86.09 Kč© 2018 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.