Konzerva applaws cat tuňáksýr 70g

Konzerva applaws cat tuňáksýr 70g

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Applaws
Cena:29.00 Kč

Konzerva pro dospělé kočky - doplňkové krmivo S obsahem kvalitního masa Konzerva obsahuje kousky tuňákových filetů v rybím vývaru a kousky sýra, což je skvělá kombinace pro mlsné kočičí jazýčky. Krmivo je lehce stravitelné, nutričně vysoce hodnotné, přirozeně hypoalergenní a hlavně velmi chutné, vhodné i pro vybíravé a mlsné kočky. Tato krmiva obsahují pouze kvalitní maso, zeleninu a bylinky. Celý sortiment je založen na kvalitě použitých surovin. Krmiva neobsahují obiloviny, vedlejší živočišné produkty, sójovou bílkovinu, barviva ani konzervanty. Klíčové vlastnosti krmiva: Bez umělých barviv, dochucovadel a konzervačních látek Neobsahuje lepek a je přirozeně hypoalergenní Skvělá kombinace pro mlsné kočičí jazýčky Applaws Celý sortiment krmiv APPLAWS je založen na kvalitě použitých surovin. Applaws vyrábí 100% přírodní krmiva, která obsahují pouze kvalitní maso, zeleninu a bylinky. Suchá krmiva neobsahují obiloviny, vedlejší živočišné...


 • Konzerva applaws cat tuňák & krevety 70g
  Konzerva applaws cat tuňák & krevety 70g

  Konzerva pro dospělé kočky - přírodní doplňkové krmivo S obsahem kvalitního masa Celým kouskům tuňáka a vysokému obsahu krevet neodolá ani nejmlsnější..

  29.00 Kč
 • Konzerva applaws cat makrela & sardinky 70g
  Konzerva applaws cat makrela & sardinky 70g

  Konzerva pro dospělé kočky - přírodní doplňkové krmivo S obsahem kvalitního masa Maso z makrely je bohaté na Omega 3 a Omega 6 nenasycené mastné kyseliny významně..

  29.00 Kč
 • Konzerva applaws cat tuňák & krab 70g
  Konzerva applaws cat tuňák & krab 70g

  Konzerva pro dospělé kočky - přírodní doplňkové krmivo S obsahem kvalitního masa Tato konzerva je plná kousků tuňáka a luxusního krabího masa a má vysoký obsah..

  29.00 Kč© 2019 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.