Dentální tyčinky pro střední a velké psy (nad 10kg)

Dentální tyčinky pro střední a velké psy (nad 10kg)

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Cena:86.09 Kč

Hmotnost balení 182g (7 tyčinek) Doplňkové krmivo pro psy. Zubní onemocnění postihuje v průběhu života více než 80% psů a Beaphar Dental Stick je jedním z nejjednodušších způsobů jak těmto problémům předcházet. Jedinečné dentální tyčinky obsahují celou řadou vysoce účinných látek: Hnědé mořské řasy – osvědčená forma k odstranění příčin zubního kazu a zápachu. Aktivní látky proti zubnímu kameni a skvrnám (hexametafosforečnan sodný, zinek) - zabraňuji ulpívání plaku a tvorbě zubního kamene, takže zuby psa budou silné, zdravé a bez skvrn. Extrakt ze zeleného čaje – udržuje psí dech bez nepříjemných pachů. Beaphar dentální tyčinky ve tvaru hvězdice též obsahují „unikátní potravinu“ SPIRULINA pomáhá přirozenou cestou pečovat o tlamu psa a čistit zuby nejen v průběhu žvýkání tyčinky, ale i efektivní dlouhou dobu po požití. Je přírodním zdrojem živin, vitaminů a minerálních látek a podporuje správnou funkci imunitního systému a přirozenou obranyschopnost Dávkování: 1x tyčinka denně – jako pamlsek nebo odměna Pro psy od 4 měsíců věku


 • Pochoutka Crunchy tyč gluko.chondro.
  Pochoutka Crunchy tyč gluko.chondro.

  Doplňkové krmivo pro psy. Krmný návod: podávejte jako pochoutku či odměnu. Složení: maso a výrobky živočišného původu (z toho kolagen 55%), obiloviny, minerální..

  0.87 Kč
 • Balíček pamlsků pro výcviksport
  Balíček pamlsků pro výcviksport

  Máte aktivního pejska? Jste rádi venku a chodíte na dlouhé procházky? Pak oceníte náš balíček pamlsků pro aktivní psy a sporťáky, který obsahuje..

  268.70 Kč
 • Balíček pamlsků - sušená masa
  Balíček pamlsků - sušená masa

  Kdo by neodolal vůni masíčka? Ať malý nebo velký pejsek, každý si pochutná. Sestavili jsme pro Vás balíček nejoblíbenějších masíček za výhodnou..

  257.40 Kč
 • Dropsy pro psy trixie mléčné 200g
  Dropsy pro psy trixie mléčné 200g

  Doplňkové krmivo dropsy pro psy mléčné. Podávejte jako odměnu nebo pochoutku. Znovu uzavíratelný sáček zajistí, že dropsy zůstanou stále čerstvé. Příchuť..

  48.00 Kč© 2019 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.